Alex Hales opět selže a dává Trevor Bayliss Anglií hlavy

Trevor Bayliss mohou mít veřejně podpořil Alex Hales, aby se stal Alastair Cook poslední otvor partnerem Test série proti Jižní Africe, ale žádné další displeje, jako je tato může vyzvat Anglie australského trenéra do přehodnocení.

Bayliss uvedl poslední Bet365-Uvítací bonus vyzvednete zde sobota že Hales zaslouží šanci poté, co trpělivě čeká, když sloužil jeho učení v horní části pořadí v mezinárodním omezená do dalšího období kriketu. Nicméně, jeho druhý neúspěch v tomto non-prvotřídní zápas opustí Anglii ne blíže k vyřešení jejich největší výběr bolest hlavy v posledních třech letech.

Hales’ první směna displej, vstřelil osm z 10 míčků, mohl snad být zmírněn nervy. Přesto jeho druhá směna byla mnohem, mnohem horší.Poté, co vzal 19 dodávky vystoupit značku, tam byly jen čtyři více bodování záběry celých směnách, s jeho jediný čtyři přichází po misfield na třetího muže. V závěru se mu podařilo jen osm z 42 míčků za minutu v rámci jedné hodiny v brankovišti.

Hales, takže logika jde, je to dobrý fólie pro Cook, protože by měl být schopen pomoci England vystoupit na rychlý start, zatímco kapitán hunkers dolů na druhém konci. Přesto takový byla zdrženlivost ukazuje jeho partner, který Cook byl vyroben, aby vypadal jako Chris Gayle, David Warner a AB de Villiers v jednom.V době, kdy Hales zesnulého, bowled podruhé v utkání Junior Dala, Cook zaznamenal 33 ze 43 míčů.

Na závěr hry Dala byl rád, že kroucení nůž připraven pro série zkoušek , „On nehrál test ještě, takže jsem věděl, že je pod tlakem,“ řekl o Hales.


„Zrovna jsem přišel a šel tvrdě na něj, snaží se odhalit skutečnost, že má zájem na oběhy. Vypadá to, že se snaží otevřít v postavení mimo hru pokaždé, když čelí míč.Jen jsem se snažil, aby to jednoduché, zastrčit ho a on bojuje na nohy straně.“

Jedinou další muž v četě, kteří by mohli otevřít, pokud Bayliss má skutečně přehodnocení je Nick Compton, který zaznamenal 58 na jeden den, ale dokázal jen 15 tentokrát před tím, než byl chycen v polovině-off, útočí na kužel Johannes Disenko.

Cook předtím klesl na 37 ° C, v pasti lbw podle Andile Phehlukwayo, ale byl to zlepšení jeho nejprve-směna skóre dvou. Tam byl také vzhled Gary Ballance před blízko, připomněl pálkař dosáhl pařezy po boku Joe Root neporažený na šest, zatímco Anglie skončil den s náskokem 381.V den, kdy se začalo s Anglie deklarovat jejich přes noc 470 pro sedm – dobrovolné odchody Bet365-Vyzvednout svůj bonus století tvůrci James Taylor a Ben Stokes přepracovány tak, aby „odešel ven“ po první směna došla k závěru. Facebook Twitter Pinterest Andrew Flintoff mísy Ricky Ponting třikrát při dobročinném zápase – videa

Takže to skončilo na anglických hráčům ukázat, co by mohli dělat ve svém prvním konkurenčním házení turné. Na první pohled to byla dobře odvedená práce s Jihoafrickou republikou Invitational XI propuštěn pro 188 v 57,1 prostředků.Které, i když ne zcela vyprávět celý příběh.

Stuart Broad právě ukázal, jak nebezpečné může být v těchto podmínkách s výkonem standout bowling dne hledá třídu nad zbytkem útoku, když se tři na 18 za 6,1 do dalšího období.James Anderson, který je součástí 13-obsadit tým pro tento zápas, strávil celý dopolední zasedání odcházejí a ujížděl jen čtyři přenosy v odpoledních hodinách. – výsledek pečlivého řízení anglické jeho vytížení

Broad začala a hotové věci pro Anglii zde, propouštět domácí kapitán Aiden Markram, se čtvrtým míčem dne a lámání frustrující poslední branku stánek 51 mezi Thandolwethu Mnyaka a Diseko zabalit směny 14 minut mimo plánovanou přestávkou čajem.

s Anderson sedí dopolední nový míč byl zpočátku pořízena Broad a Mark Footitt.

v levé rameno Seamer vzal jeden pro 28 hostů v skřípavý úvodním six-over pravopisu, Zubayr Hamza zachytil nízko u kriketový brankář, Jonny Bairstow, dát Footitt svůj první seniorský Anglii branku.30-letý zvedl druhý po obědě, byť pochybné LBW rozhodnutí, že viděl na zadní Qaasim Adams.

Navzdory rozmanitosti se nabízí konečnou analýzu Footitt tohoto dvě pro 51 z 12 do dalšího období bylo stěží pádný důvod pro jeho začlenění před Chrise Woakes. Warwickshire Seamer ujížděl s dobrou kontrolu a zvedl branky Simon Khomari a vzal jeden pro 35 z jeho 10 do dalšího období

Stokes byl také působivý, přičemž dvě branky od osmi do dalšího období. – první on ujížděl v konkurenčním utkání od zranění ramene minulý měsíc.

Bet365-Více informací