Thomas Waldrom vede Exeter k výhře bonusového bodu nad Clermont Auvergne

Nebyl to nejbohatší devonský čajový svátek, ale byl syrový a pestrý a nakonec ochutnal velmi sladký. Pozdní pokus vydal Exeterovi bonusový bod, aby dokončil skvělý výkon, a pro sledování Eddieho Jonesa se v díle Jack Nowella a Thomase Waldroma hodně obdivovalo. Sandy Park se otočil velice větrně, Časový kick-off, přičemž Clermont si užíval svých výhod v první polovině. Vyhrát míč a mohli by kopat z jednoho konce na druhý – pokutový kop Scott Spedding z 52 metrů by chrčel horní polovinu postu. Problémem bylo získání míče.Clermont autovém seřazení neměl Benjamin Kayser jej nalézt – Šlapka byl jeden ze svých mnoha zranění – a Exeter vybral ji dle libosti

Domácí celek ochotně běžel celý svůj majetek a Nowell byl konstantní hrozba. létání kolem ctihodného Aurélien Rougerie. Gareth Steenson pomíchaly průsmyky a No8, Waldrom, běžel s jeho obvyklému účelu a distribuován s nově nalezenou určit přesnost.

To vše vypadalo slibně, až došli ke zhroucení. Zde se znelíbil John Lacey, irský rozhodčí, který je trestán.

Vítr nebyl faktorem, ale ovlivnil polovinu. Mohl by ohrožena Clermont skóre dostatečný počet bodů s výbuchem na zádech?David Strettle, vyhnán ze své vlasti a Anglie táboře běžel z hlubin az mnohem užší rozsah Morgan Parra a Camille Lopez přilákal obránce na sebe a pracoval Hosea Gear do volného prostoru zaznamenat.

Gear brzy vrácen doplňují se sladkou průchodu z kontaktu, uvolnění Noa Nakaitaci.Fidži-rozený francouzský Testovací hráč štípané během posledního obránce a Rougerie vyhrál pronásledování na řádku.

Two převede se snaží proti trestu Gareth Steenson představovaly solidní náskok, ale vítr byl bičování vlajky, a když Waldrom převrátil z hnací palice, deficit čtyřbodový v intervalu počítá téměř jako zdravá vedení pro tým, který by byl foukané směrem dolů ve druhé polovině.

Olly Woodburn honil a zachytil kick vypnutí a Exeter byly okamžitě vrhají na lince, jen aby byl znovu ping na zhroucení. Bet365 sázení live Neodradila, oni byli brzy zpátky do útoku, docela rád, aby se možnost kop a linka-ven z trestu za jejich vlastní. Stejně jako Waldrom projde, Exeter byly zdokonaluje nové dovednosti.Jejich jízda Maul je těsnější, nižší a Ian Whitten byl schopen ji stín a pak doby jeho spuštění do středu pole. Severní Ir zůstal na nohou přes kladkostroje, přičemž hru na dostřel nádrže – dostřel pro Waldrom. Pronesl jako obvykle, cvalík a smrtící.

Byl stále nebezpečí, na druhé straně. Gear může způsobit alarm s jeho povolení a Peceli Yato brzy zaútočí na polovinu hřiště, velký fidžijské zadní řady sledovaný dvěma oholenou hlavou Exeter křídel.


K jejich úlevě, chytili ho a Waldrom záhy dráždila jeho tým zpět do slibných pozic, jen pro Lacey postihovat jejich práci znovu poté, co řešit.Phil Dollman byl poslán do koše sériové trestné činnosti týmu

Na bezdůvodně, Gear náhle začíná ztrácet míče. – možná, že se snaží přinutit průsmyky teď. Waldrom odešel, ostře tleskali a Sázkové bonusy Bet365 nahrazen Tom Johnson, který okamžitě skákal dále od zadní části svého prvního mlýna a nastavit přístup k nádrži-range. Jenže tentokrát nebylo Waldrom a míč se převrátil.

Když se vrátili nedlouho poté, Yato a ukazuje žlutou kartu za vysokou řešit na náhradní spodina polovinu, Dave Lewis.Až sedm útočníků, Clermont byly vázány za vzniku, jako tomu bylo, když Don Armand, jihoafrický o způsobilé pro Eddie Jones Anglii prorazil.

Poté, co není zaznamenal ve druhém pololetí, Clermont se pokusil brousit jejich cestě k ztrácí bonus bodů pokus. Tentokrát se mu tak put-in do Exeteru. Zřídila úniku a zálohu na druhý konec a poslední pokus o Mitch Lees, hnací Aussie části druhé řadě, která je součástí speciálního kusu Devonu. Clermont pryč přijde příště, ale je odolný jednotnost o tomto Exeter výstroj, tým jít míst.

Bet365 online bonus