V šestém zápase vyhrál pošesté. Stephen Curry opět zdolal bratra Setha

NEW YORK. Z bratrského souboje bratrů Curryovcov opět vyšel vítězně hostující Stephen, který v úterním zápase NBA se svým Golden State triumfoval v Bet365-Další informace Dallasu nad mladším sourozencům Sethem přesvědčivě 112: 87.

Slavnější Stephen přispěl k triumfu sedmnácti body.

Seth jejich nastřílel o sedm méně. “Bylo to zábavné do chvíle, dokud se nezačal zápas. O takovém něčem sníme od dětství – že si oba zahrajeme v NBA a v základní sestavě,” komentoval Seth, který proměnil pouze čtyři z dvanácti střel. Duel Dallasu a Golden State byl i soubojem bratrů Curryovcov.Podívejte se, jak vypadal (6 fotografií)

“Můj otec se stále domnívá, že bratr je lepší střelec než já,” glosoval Stephen vyjádření svého otce Della, který si v NBA odbyl deset sezón.

Zkušenější bratr upravil ve vzájemné bilanci v NBA proti Sethovi už na 6: 0.Lakers vysoko prohráli “

Můj otec se stále domnívá, že bratr je lepší střelec než já.” Stephen Curry, hráč Golden State, který vyhrál nad bratrem v šestém ze šesti vzájemných zápasů

basketbalisté Los Angeles Lakers neopakovaly bojovný výkon z nedělního utkání proti mistrovskému Clevelandu av městském derby podlehly Clippers vysoko 109: 133.

Na sedmnáctém vítězství nad tímto soupeřem z ostatních devatenácti soubojů měl velký podíl rozehrávač Clippers Chris Paul. Zaznamenal sedmadvacet bodů a zaslouženě sledoval závěr z lavičky.

jiskřilo se v Torontu, kde domácí po jedenácti nezdarech za sebou konečně našli recept na Chicago.Soupeře zdolali 122: 120 po predĺžení.Potýčka v Torontu

Do nastaveném již nemohl zasáhnout Serge IBAK. Útočník Raptors se ve třetí čtvrtině dostal do potyčky s Robinem Lopezem.

kurzové nabídky bet-at-home

Rozhodčí obou poslali do šaten. “Nebudu jen tak stát a dívat se, jak mě chlapík jako on udeří a odkráčí pryč jakoby nic. Byl to velmi fyzický zápas,” komentoval Lopez situaci, kterou museli uklidňovat obě lavičky. Loading…NBA – úterý:

Nejvíce bodů: Bet365-Klikněte zde Whiteside 23 (14 doskoků), T. Johnson 17, Dragica 16 – Chriss 24, Barbosa 13, Warren a jen (11 doskoků) po 12

herní účet bet-at-home